Plná taška,Evy a Vaška

5. května 2008 v 21:44 | Indie *_* Kid |  X Y Z
Tak tohle mě naprosto dostává.Doporučuju přečíst xD

Tak tentokrát se mi dostalo do rukou opravdu sousto. Dokonce bych řekl, že při cestě za slávou se tihle interpreti objevují na televizní obrazovce častěji než mumifikovaný Kárl Gott. I soudružka Vondráčková může vzteky napínat kůži na krku jako kobra, ale o podobné frekvenci prezentace si může nechat jen zdát.

Upozorňuji předem slabší povahy, že se v recenzi chystám použít vulgarismy, protože předpokládám, že mi v některých pasážích budou chybět dostatečně ostrá slova.
Asi Vás bude zajímat jak jsem k tomuto vysoce toxickému materiálu přišel.
Nebojte, nestálo mě to ani korunu. Zapůjčil mě TO člověk, kterého znám/znáte a nerad bych, aby ho někdo z Vás muzikantů a posluchačů vzal kytarou přes záda za kverulantství, nebo obviňoval ze šílenství, proto ho nebudu jmenovat.

První co mi QWAS při předání doporučil, byla Bílá Orchidej. Plakal jsem poprvé od doby, kdy jsem viděl premiéru ET. Mimozemšťana, ale rozdíl byl v emocích. Jestliže v prvním případě mě bylo líto, že ta ploskolebá bestie opouští naši sluneční soustavu u druhé jsem ronil slzy nad tím, že zatím nikdo nezhmotnil ten surf a nezatloukl jím Vaška s Evou do středu země.
Pominu-li celkovou kýčovou blábolovitost této vlezlé skladby a aranžmá typu brnky, brnky na butonky, jé vony ty klávesy hrají samy, tak mě zarazilo, že Eva zpívá úplně falešně, v přechodech jí to ujíždí jak bábě španělky na ledě a celkově to zní jako jódlující kastrát. Pan nahrávací technik měl asi sluchátka od Otíka. Po třech probdělých v nocích, ve kterých jsem se probouzel hrůzou při představě toho masakru, který by nastal, pokud bych se náhodou ocitl na párty doprovázené zpěvem tohoto dua, zkusil jsem poslech druhého kusu.

Byl to Pramínek vlasů. Pane Suchý, prosím kontaktujte Policii a řekněte jim, že došlo ke znásilnění a vraždě. Vašek celou Vaši múzu při svém řádění poslintal, zprznil ji k nepoznání, zbavil pohlaví a falešným tónem ji usmrtil. Dal bych mu za to doživotí, nebo utrhnout hlavu a nasrat do krku.
Průzkum tohoto pomníku neumětelství, splácaného ze sraček a hoven, jsem zakončil poslechem pokusu dua o dvojhlasný zpěv Písně pro Kristýnku. Tak přátelé, zapomeňte na H5N1, tohle je teprve strašák. Ti dva se po tónové lince setkali až když skončila skladba. Asi je to speciální bonus, dvě falešné Kristýnky v jednom. Už jenom chybělo v pozadí drnčení Ultimejt čopra naplněného dlažebními kostkami. Horst Fuchs by zaplesal a úplně klidně se mohl přidat, víc už se toho zmrvit beztak nedalo. Navíc celé trio by potom mohlo po vzoru Horsta ZDE vydat spejšl limited edišn raky. Touhle skladbou jsem definitivně ukončil poslech tohoto veledíla, jestli jsou tam ještě větší pecky nevím, ale odmítl jsem se dále vystavovat nebezpečí předčasného infarktu.

Marně jsem přemýšlel, kdo si může dobrovolně tuhle kompilaci totální mozkové dekadence asi tak koupit. Pak mě to začalo docházet. Když se člověk rozhlédne kolem sebe a začne se zajímat, jak žije většina národa, zjistí, že to, čím jsme se kdysi od zvířat lišili, začínáme postupně ztrácet. Přestáváme totiž myslet. Většina lidí je dnes spokojena, když se nachází bezpečně v centru stáda. Stádo spásá průměrnou trávu, která způsobuje rychlé hloupnutí a tloušťku, je obehnáno plotem za kterým se podle chovatele stáda nachází holá poušť bez krmiva. Stádo souhlasně bučí, nechává se dojit a žere si nevalně chutnající žrádlo dál, spokojené s jednoduchým vysvětlením. Za plotem se ale nachází úplně něco jiného, než tvrdí chovatel. Za plotem se nachází krásný a rozmanitý svět, ale dobytek už je tak líný, že se neodhodlá ani k nakouknutí z ohrady dírami v plotě a ověřit tak chovatelova slova o poušti.

Doporučené použití, pokud se k tomu náhodou nachomejtnete:
Tácek pod pivo
Podložka pod kratší nohu stolu
Dárek pro tchýni
Terč pro střelbu z palných zbraní
Zpětné zrcátko na kolo
Dárek pro šéfa za nízký plat
Ušetříte za čerta na Mikuláše
Čtyřiadvacetihodinový poslech ve věznicích pro recividisty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kví-Kví Kví-Kví | Web | 6. května 2008 v 19:40 | Reagovat

Cháchá... ale Otíka mi urážet nemusel...

2 Ejka Ejka | E-mail | 6. května 2008 v 19:45 | Reagovat

Tak u tohohle článku jsem se smála asi půl hodiny,takovej záchvat jsem dlouho neměla.Ten kdo to napsal je borec na konec:DNo taky bych si to celkem(jen tak ze zvědavosti poslechla) a hlavně když mě to teď po předčtení tohoto článku tak zaujalo.:D

3 Indie kid Indie kid | 6. května 2008 v 19:58 | Reagovat

Asi tak nějak,Já sem fakt nemohla xD

4 Gabri Gabri | 10. května 2008 v 18:38 | Reagovat

nejlepší recenze na světě :D řezala jsem se u toho smíchy, až si máti myslela, že mi přeskočilo :-D

5 teddy_picker teddy_picker | Web | 11. května 2008 v 14:05 | Reagovat

jasně do věznice s nima :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.