You must have known the storm was coming, when clouds appeared

20. listopadu 2009 v 18:55 | Indie *_* Kid |  D I A R Y

Napadá mě, že bych možná měla změnit ten nápis v záhlaví. Já jsem nikdy nebyla fashion blog. O modě mě stejně moc psát nebaví, i když 99% blogů, které denně projíždím jsou fashion blogy. Já radši zůstanu u toho, co mi relativně jde, a to psát ty svoje slátaniny, a pak si je s nostalgií číst, vzpomínat na starý časy a nebo se jim smát.
Podle sestřiných teorií bych měla zítra onemocnět, protože ona má chřipku a chřipka má nějakou učitou inkubační dobu a já bych to od ní měla chytnout právě zítra. Doufám, že se to nevyplní. Nechci bejt nemocná. A ani si to nemůžu kvůli škole dovolit. Dneska jsem dostala zpátky index se čtvrletním hodnocením-mám 3 trojky a pak nějaký jedničky a dvojky. Před minulým týdnem jsem neměla ještě žádnou trojku, a pak se to pos*alo. Čtvrletí mě nezajímá, ale jelikož budu teď dlouho chybět, bojím se, že do pololetí to nevytáhnu. No ale s tím si v pátek večer dělat starosti pochopitelně nebudu.
Začla jsem číst Sputnik, má láska od Harukiho Murakamiho. Je to fakt dobrý, doporučuju. Sice teďka jedný kapitole vůbec nerozumím, ale nevadí. Kdybyste to někdo četl a byl by tak hodný a vysvětlil mi, co se stalo na tom ruským kole tý Mjú a proč jí v 25ti letech zešedivěly vlasy, dejte mi vědět :D
Co se týče mé MVA aférky a nebo jak tomu mám říkat, docela se mi daří. Středa byl extrémně dobrý den. Ráno pohled před školou, potom několikrát na chodbě, pak ''nenápadné mrknutí do škříněk'', potom ''Terko, koukal se, koukal se'' a nakonec společná cesta ze školy. Na zastávce dlouho nejela sedmička, a tak se Mva a jeho kumpáni rozhodli jet 22. Už jsem si říkala ''no, tak s ním holt nepojedu''. Ale pak když sedmička přijela, my nastoupyly a přijely na Průběžnou, hádejte, kdopak tam nečekal-Mva a jeho kumpáni. Když nastupoval, další pohled a prej když mě Haudujůdů viděl, tak nějak polácal Mva po zádech nebo co. V tý tramvaji něco nebo někdo děsně smrdělo. E. si začla přetahovat bundu přes nos a Barča s Beky se děsně smály. Nechápala jsem, ale pak začly ukazovat na Hadujůdů, prej smrděl on. No jestli jo, nedivila bych se. E.''Terko, měli dneska tělák?.'' Ne neměli :D Metrem jsme spolu nakonec nejeli, protože oni šli na bus. Ale stejně to byl dost RESULT! den.
A dneska si prý(podle mých zdrojů aneb lidí, kteří když někde spatří Mva, hned mě o tom informují) nechal ujet na Strašnický jednu semdičku. Já jsem zase naschvál prošvihla na přechodu dvě zelený, abych se trošku zpozdila a před školu přišla ve 42, kdy chodí i on. Jsme mohli rovnou oba přijít dřív, ne? :D
A na facebooku se objevila jeho nová fotka, kde mu to sluší(vůbec nevypadá jako těhotnej!) a na stránkách školy jsou taky new fotky z florbalu, kde mu to taky sekne, když zrovna nekouká na florbalovej míček s otevřenou pusou.
Jsem trapná, jsem trapná, jsem trapná.

Saw you the other day
Looking so undermined
Acting like it wouldn't happen
Making sense of anything that you could find
Because it's just about to happen
And you'll be there
You must have known the storm was coming
When clouds appeared


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Teruna Teruna | Web | 20. listopadu 2009 v 22:32 | Reagovat

dekuji za komentar.)
ta sovicka je z ebay. je jich tam moc. staci zadat owl necklace

2 Týňulenka Týňulenka | Web | 21. listopadu 2009 v 7:34 | Reagovat

Tak přeju ať to s MVA vyjde :-)

3 Týňulenka Týňulenka | Web | 21. listopadu 2009 v 10:21 | Reagovat

Ehm... některejm holkám bylo pěkně blbě :-D a učitelka nám řekla že nás za trest v PO vyzkouší z anatomie člověka...
Takže - vaření se nevyplácí ! =):-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.