Yeah I'm never ever gonna unglue my lips from being together

24. listopadu 2009 v 17:03 | Indie *_* Kid |  D I A R Y
Zjistila jsem, že si asi nějak potrpím na rituály, hlavně co se týče roztrhávání nějakých věcí. Před asi 15 minutama jsem konečně roztrhala na malilinký koušíčky Smrčkův rozvrh a přitom si zpívala Mariella od Kate Nash. Ne, že by to platilo až od teď, ale musela jsem to nějak symbolicky ukončit, že... Jako například tenkrát, když jsem se probudila jednou v noci a z ničehonic strhla fotku KFC z koláže, co jsem měla na zdi, vylezla z postele, roztrhala na miniaturní kousililínky a pak je jeden po druhým házela z okna a koukala, než spadnou na chodník. Trvalo to dlouho.
Dočetla jsem Sputnik, má láska. Bylo to fakt dobrý, moc se mi to líbilo. Jsem zvyklá na těžší knížky než asi 80% lidí v mým věku, nečtu věci jménem Šprndy a košťata nebo něco podobnýho. Moje nejoblíbenější knížka je asi Hlava 22, což je poměrně těžká věc. Haruki Murakami je podle mě ale hodně složitej. Každou větu jsem musela číst několikrát, abych to pochopila. Poslední stránku jsem četla asi stokrát, abych pochopila, jestli se hlavní hrdinka opravdu vrátila nebo se to tomu klukovi jenom zdá. Doufám, že jsem to pochopila správně. Když jsem dočetla tohle, vzala jsem hned další knížku od tohodle spisovatele, Kafka na pobřeží. Jsem asi v půlce a zatím je to hodně dobrý. Ještě složitější než Sputnik, má láska, ale určitě ještě lepší. I když jsem teprv v tý polovině, rozhodně vám to doporučuju, pokuď jste to nečetli. Až dočtu tohle, skočim hned na Norský dřevo.

Jinak nic zajímavýho, jen potřeba něco napsat. Maximálně bych se tu mohla donekonečna rozepsat o dnešním ''očním kontaktu'', kterej teda stál za to. Jakmile prošel, najednou jsem cejtila něco naprosto neuvěřitelnýho. To, co jsem se tu už asi 2x snažila neúspěšně popsat. Popsala bych to asi jako výbuch atomový bomby s endorfinama :D Najednou jsem se začla strašně usmívat a asi to bylo zvláštní, protože jsem šla sama po chodbě a smála jsem se a chtělo se mi smát děsně nahlas a dělat ''Jojojooo, jojojooo'' a tancovat nějakej oslavnej taneček, ale to bych vypadala asi jako HODNĚ velkej podivín.
Je to sice všechno, to ''líbí se mi'' statusů a oční kontakty, moc pěkný, ale jak to rozjet? Tak to fakt netušim.

V poslední době jsem si oblíbila Big bang theory. Je to fakt dobrý :D

Yeah I'm never ever ever ever ever ever
Ever ever ever ever ever ever ever
Ever ever ever ever ever ever ever ever ever
Gonna unglue my lips from being together

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Stella Stella | Web | 24. listopadu 2009 v 18:26 | Reagovat

Tak to ti závidím tvůj čas na čtení :-) Já v poslední době číst fakt nestíhám. A jinak mě zajímájí hlavně knihy o historii (né žádná červená knihovna :-D ), třeba životopisy a tak.. :-)

2 Suzie Suzie | Web | 25. listopadu 2009 v 13:16 | Reagovat

Vidim, ze se skolou bojujeme vsichni :)...nic, jdu psat seminarku :-)

3 Kví-Kví Kví-Kví | Web | 26. listopadu 2009 v 15:00 | Reagovat

Ah, složité knihy, to je vášeň. Já sice nejspíš žádnou složitou knihu nikdy nedočetla, leč baví mě je rozečíst a nechat ležet. :D :D :D Stejně na to nemám tolik času, kolik bych chtěla, a tak čtu zábavné lehké knihy.

4 Týňulenka Týňulenka | Web | 29. listopadu 2009 v 10:24 | Reagovat

Já čtu taky spíš ty "složitější" knížky nebo třeba knížky pro starší ženy... No ne pro starší, ale prostě ne takový ty romantický románky tipu Franková, Řeháčková a spol... i když občas si půjčím i nějakou takovou lehkou romantickou knížečku, když jsem utahaná a tak :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.